Rohem.pl - wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym    *   

Koszyk:
0,00

O firmieWkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne


Dlaczego ROHEM


KTO TO JEST ROHEM Feuerungstechnik?


Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne

ROHEM-Feuerungstechnik: "stała i bezpieczna przyszłości"

Firma ROHEM istnieje już od 65 lat. Zaczęło się od odlewni, od czasu rozpoczęcia produkcji części kominkowych. W ciągu pierwszych lat ROHEM rozpoczął własną produkcję kominków. Z biegiem czasu, zakres został rozszerzony i rozbudowany poprzez piece i kominki z płaszczem wodnym. Produkty osiągają najwyższe standardy jakości i są sprzedawane w wielu krajach. Nasza wiedza i najnowsze technologie pomagają nam spełnić nietypowe wymagania  naszych klientów. Dzięki unikalnej konstrukcji i wysokiemu poziomowi ergonomii,  jakość użytkowania wkładu odróżnia nas od konkurencji. Klient, nie tylko przy sprzedaży stanowi dla nas centrum zainteresowania, ale także po.

To jest dla nas priorytetem, aby po zakupie  utrzymać bliski kontakt z klientami w celu zapewnienia trwałego strumienia informacji. Stawiane są nam wysokie wymagania klientów świadomych swoich potrzeb i staramy się w każdej chwili je spełnić . Bardzo ważnym aspektem jest  przestrzeganie niemieckich i europejskich normy.W szczególności, dla naszych klientów w Niemczech BIMSCH (Federalne Rozporządzenie kontroli poziomu emisji spalin) ma to ogromne znaczenie. W ramach informacji, można tam znaleźć artykuły i informacje dotyczące niniejszego rozporządzenia. Prawie wszystkie produkty ROHEM spełniają już drugi etap niniejszego rozporządzenia.

ZALETY STOSOWANIA WKŁADU KOMINKOWEGO ROHEM

Z płaszczem wodnym czy bez - ZAWSZE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 

Specjalizujemy się w produkcji wodnych wkładów kominowych, robimy to od dwóch dekad. Tysiące razy potwierdzona technika. Co oznacza wkład wodny ?  Wkład jest budowany i skonstruowany tak, by całkowicie był otoczony  wodą. W stanie wybudowanym, płaszcz wodny dla Was jest optycznie niewidoczny,  znajduje się wokół komory spalania i w  jej środku wykorzystując całe ciepło płomienia. Po podłączeniu do instalacji  domu, ciepło jest rozprowadzane do pomieszczeń. W salonie mogą Państwo delektować się przy kominku lampką  czerwonego wina, a w tym czasie technologia aquaTECH podgrzewa wodę Co i CUW w całym domu.

POŁĄCZENIE DOŚWIADCZENIA I TECHNOLOGII

 

Technologia aquaTECH znajduje zastosowanie we wszystkich produktach z technologii ROHEM-Feuerungstechnik. Specjalizujemy się w połączeniu ognia i wody. We wkładach kominkowych, w zależności od modelu są dwie różne technologie. Jeden typ ,to wkłady gdzie woda jest praktycznie w każdej części kominka. Jest to praktyczne w domach niskoenergetycznych gdzie całe ciepło powinno zostać np. akumulowane w buforze CO. Taki nagrzany bufor przez długi czas oddaje ciepło w budynku bez konieczności rozpalania kominka , nawet przez parę dni. Drugi typ ,to wkłady gdzie woda jest w płaszczu do wysokości czopucha i w półkach wodnych, a sam czopuch nagrzewa się do takiej temperatury aby dodatkowo rozgrzewać np. masę akumulacyjna wokół wkładu. 

TRADYCJA NIEMIECKIEGO ŻELIWA.

NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI PRODUKTÓW

 

Przez wieki, żeliwo wykorzystywane było jako idealny  materiał do pieców. Jego zdolność do przechowywania ciepła, solidny wygląd i trwałość to cechy, które łączą się doskonale z kominkiem. Skupiamy się na jakości żeliwa. Nasza seria NEO charakteryzuje się modułową ramą , odlewy wykonane są w hucie Ortrander w Niemczech.

Dla zainteresowanych klientów, wgląd w naszą produkcję...

Produkcja kominków potrzebuje najnowszych technologii i tylko produktów wysokiej jakości. Zajmujemy się produkcją wkładów kominkowych i nie zlecamy produkcji zewnętrznym dostawcom usług.

Nasze blachy są obrabiane techniką plazmową. Wszystkie urządzenia pracują w najnowszej technologii CNC.Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne

Na zdjęciu po lewej widać nasz system cięcia plazmowego.Maszyna ta jest niezbędna do cięcia w specjalnej stali kotłowej.Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne

Na prawym zdjęciu widać zbliżenie głowicy tnącej.Plazma osiąga podczas cięcia bardzo wysokie temperatury.


Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne

Używane maszyny: ERMAKSAN, LORCH, ATLAS COPCO,HYPERTHERM, SAFAN i MESSER GRIESHEIM

Czy chcesz wiedzieć więcej o nas?

Zapraszamy do kontaktu z nami, a my pokażemy Wam naszą hale produkcyjną.