Rohem.pl - wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym    *   

Koszyk:
0,00

Amerykańskie piece teraz w Polsce ! Wszystkie

Data:
Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne

ELM Vermont Iron jest piecem kominkowym z osiemdziesięcioletnią tradycją. Jego ogromna sprawność zapewnia szybkie i komfortowe ciepło.  "Elm" to piecyk z historią.  Jego kształt beczki i zakrzywiony wiąz na szybie sprawił, że stał się jednym z ulubionych piecyków wśród mieszkańców Vermont  i w innych regionach USA ,również w Kanadzie znalazł wielu zwolenników. W czerwcu 2013 r., została nawiązana współpraca z fabryką w Vermont. Piec "Elm" posiada certyfikat i sprzedawany jest także w Europie. Duma i pasja wynalazcy są odczuwalne w każdym piecu!

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Wyrafinowany system dystrybucji powietrza zapewnia czyste i ekonomiczne spalanie. Kurtyna powietrzna także zapewnia wyraźny widok płonącego ognia. Czy wiesz, że nasz "Elm" ma zewnętrzne doprowadzenie powietrza, a zatem nie zużywa powietrza z pomieszczenia? Szczególnie ważne dla nowoczesnych domów z nowymi standardami energetycznymi.

Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzneLinia kominków została przygotowana z myślą o ludziach ceniących sobie indywidualizm i nietuzinkowe rozwiązania. Łącząc piękno i funkcjonalność w jednym produkcie. W naszej ofercie posiadamy także kominki z płaszczem wodnym, produkowane ze stali kotłowej o grubości od 4 do 6 mm, w zależności od wymaganej konstrukcji. Żeliwo, z którego powstają, produkowane jest w niemieckiej, renomowanej odlewni SUDGUSS: http://www.suedguss.de/de/leistungen.php


   

‹ Powrót