Rohem.pl - wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym    *   

Koszyk:
0,00

Dostawa

Wysyłka zamówionych towarów w naszym sklepie

Czas realizacji:

Zamówiony towar wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty (przedpłata) na koncie lub po wybraniu opcji za pobraniem ,co wiąże się z dodatkową opłatą kurierską.  W wielu wypadkach realizacja zamówienia wymaga kompletacji towarów o specyficznych cechach,w takim wypadku każdorazowo informujemy nabywcę i szczegółowo uzgadniamy możliwe do realizacji terminy i sposoby dostaw.

Koszty wysyłki:

Koszty dostawy obejmują obsługę i pakowanie jak również koszty wysyłki i ubezpieczenie towaru. Opłaty w dużym stopniu zależą od gabarytów i wagi przesyłanego zamówienia. W większości koszty dostawy są jasno określone w formularzu zamówienia, który klient wypełnia na etapie składania zamówienia. W sytuacjach nietypowych może zaistnieć sytuacja, że zgłaszamy nabywcy propozycję sposobu i(lub) kosztów dostawy. Każdorazowo jednak staramy się aby koszty transportu były zoptymalizowane i aby nie stanowiły dodatkowego obciążenia ponad uzasadnione wydatki z naszej strony. Radzimy grupowanie elementów w jednym zamówieniu. Przesyłki zawsze są starannie opakowane i zabezpieczone. Szczególnie delikatne towary (np szkło kominkowe) zostają wysyłane jako przesyłka ubezpieczona i klient nie musi się martwić o to czy towar przyjdzie zniszczony.

Ważne aby przy odbiorze, najlepiej w obecności kuriera sprawdzić zawartość pod kątem ewentualnych uszkodzeń.

Metody dostaw:

W celu zapewnienia sprawnej obsługi stosujemy parę metod dostaw kupowanych u nas towarów. Każdy towar posiada jednak swoją specyfikę - dlatego np.wkład kominkowy zawsze wyślemy za pośrednictwem firmy kurierskiej bo jest duży i ciężki. Natomiast drobniejsze elementy akcesoryjne i materiały wysyłamy również w paczkach za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej UPS. Paczki pocztowe wysyłane są zawsze jako priorytetowe i są z zasady dostarczane w ciągu 24 godzin od wysyłki. Przesyłki paletowe z kominkami i cięższymi akcesoriami są dostarczane na terenie Polski w ciągu do 48 od wysłania - choć firmy kurierskie wywiązują się często ze swojego zadania już w 24h.

Przesyłki paletowe, którymi transportowane są wkłady kominkowe są realizowane przez firmy kurierskie RABEN lub Schenker w systemie "burta-burta" - czyli załadunek odbywa się u nadawcy a dostawa pod adresem odbiorcy z zastrzeżeniem że dostawa nie obejmuje np. wniesienia kominka do domu adresata. W przypadku kiedy dostarczane są cięższe towary takie jak kominki, dostawy obsługują samochody kurierskie z tzw. windą co umożliwia łatwy wyładunek palety z towarem na podwórko u klienta. Zwykle też żaden kurier nie czyni problemu jeśli zostanie poproszony o przewiezienie wózkiem paletowym palety np. do garażu.

     

Dostawy zagraniczne:

Po uzgodnieniu z klientem jest możliwość zorganizowania przez nas wysyłki za granicę Polski. Robiliśmy to już wielokrotnie wysyłając kominki m.in. na Cypr, Litwę, Łotwę, Czechy, Słowację, Węgry do Niemiec, Austrii, Francji, Włoch  czy Rumunii. W razie zainteresowania przesyłką prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.