Rohem.pl - wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym    *   

Koszyk:
0,00

Kominek z płaszczem wodnym EGRA BR 24KW

  • -0,00 zł
  • 3 799,00 z VAT
  • Raty
  • Santander RATYSantander RATY
szt.
Dostępny powyżej tygodnia
W magazynie: Dostępny (100 szt.)
 Seria ROHEM EGRA BR


Kominki z płaszczem wodnym typu EGRA  są coraz częściej wybierane do ogrzewania domów naszych klientów. Wkłady tego typu wyróżniają się drzwiczkami z żeliwa, dużą szybą i brakiem ramy ozdobnej. W przeciwieństwie do wkładów EGRA 90, EGRA 45 lub EGRA 90S we wkładzie EGRA BR zabudowę można zrobić bezpośrednio na ramie kominka.

Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne

Wszystkie wkłady wyposażone są w wężownicę bezpieczeństwa co umożliwia prace zarówno w układzie zamkniętym jaki i otwartym. Podwójna kurtyna powietrzna jak i dopalanie gazów pod deflektorem to standard we wszystkich naszych wkładach.


Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne

Wkłady przystosowane są do przyłączenia świeżego powietrza z zewnątrzDolot jest tak zbudowany,że można go podłączyć z trzech stron ( po prawej, lewej lub centralnie z tylu), w zależności od potrzeb klienta. Do wkładu można podłączyć sterownik z automatyczną przepustnicą powietrza, proponujemy  sterowniki firmy TATAREK, ale pasują również innych producentów. 


Wkłady EGRA posiadają zintegrowany stojak z regulowanymi stopkami. Wysokość wkładu podana jest na zamieszczonym rysunku poniżej specyfikacji. Wkłady mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta jak na przykład : zsyp popiołu do piwnicy, duży popielnik pod wkładem lub dopasowanie do indywidualnego projektu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne
  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii