Rohem.pl - wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym    *   

Koszyk:
0,00

Kominek z płaszczem wodnym EGRA HT Glass DUO 14,4KW

  • 5 999,00 z VAT
  • Raty
  • Santander RATYSantander RATY
szt.
Dostępny powyżej tygodnia
W magazynie: Dostępny (100 szt.)
Seria EGRA HT Glass DUO

Kominki z płaszczem wodnym typu EGRA są coraz częściej wybierane do ogrzewania domów naszych klientów. Wkłady tego typu charakteryzują się dużą szyba i małą ramą.Egra Glass DUO ma wbudowane dwie szyby: wewnętrzną i zewnętrzną. Sprawiają one, iż gazy wewnątrz komory spalania osiągają wyższą temperaturę, a co za tym idzie pozwala to na utrzymanie czystej szyby. Szyby te odporne są na temperaturę 800 °C, dodatkowo szyba zewnętrzna posiada ozdobny dekor (nadruk) .

Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne


Przednia rama jest bardzo prosta w demontażu co ułatwia zabudowę.
 Wkłady wyposażone są w wężownicę bezpieczeństwa  mogą więc pracować zarówno w układzie zamkniętym jaki i otwartym.Typ Egra DUO oznacza, że wkłady te pobierają w 100% powietrza z zewnątrz i nadają się do pracy w domach niskoenergetycznych. Podwójna kurtyna powietrzna jak i dopalanie gazów pod deflektorem sterowane są sterownikiem i dwoma przepustnicami.Przepustnice te pracują  niezależnie od siebie. Ma to zapewnić jak najlepszy proces spalania, a co za tym idzie czysta szybę.

                     Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne       
Budowa wkładu umożliwia podłączenie przepustnicy z tyłu, lewej lub prawej strony. Wszystkie potrzebne do zamiany elementy zawsze są w komplecie z kominkiem. Wkłady EGRA maja zintegrowany stojak z regulowanymi stopkami. Wysokość wkładu podana jest na zamieszczonym rysunku poniżej specyfikacji. Wkłady mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta jak na przykład : zsyp popiołu do piwnicy, duży popielnik pod wkładem.
Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne
                                         Wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, kominki powietrzne

  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii