Rohem.pl - wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym    *   

Koszyk:
0,00

Kominki z płaszczem wodnym

Przedstawiamy Państwu nasze nowoczesne kominki z płaszczem wodnym, które zapewniają wielorakie korzyści w tym samym czasie. Po pierwsze, można dzięki nim cieszyć się przyjemnym ciepłem, które efektywnie wspomoże system centralnego ogrzewania i obniży koszt jego eksploatacji. Co więcej, z pewnością miłym dla oka widokiem są skaczące płomienie naturalnego ognia. Jedną z najważniejszych zalet tego rozwiązania jest również możliwość jednoczesnego podgrzewania wody, z jakiej następnie można korzystać w kuchni i w łazience.

Tego rodzaju kominki wyróżniają się także wysoką wydajnością, a zarazem niskim zużyciem opału drewnianego. Ich szyba przez długi czas utrzymuje się w czystości, dzięki wyłożeniu wnętrza wermikulitem. W naszej ofercie mieszczą się różnorodne kominki z płaszczem wodnym, aby mogli Państwo dopasować ich parametry i wygląd do swoich indywidualnych preferencji.

1 - 21 z 21

1 - 21 z 21

Wysokiej jakokości kominki z płaszczem wodnym

Jedną z najważniejszych cech, jakimi wyróżniają się kominki z płaszczem wodnym, stanowią ich podwójne ścianki, umieszczone wokół komory spalania. W celu poprawy stopnia wymiany ciepła, zostają zamontowane również płomieniówki, ułatwiające przepływ spalin. Dzięki temu, że w miejscu znajdującym się między owymi płomieniówkami a ściankami mieści się woda, ulega ona podgrzaniu i może zasilać instalacje CO oraz CWU.

Kominki z płaszczem wodnym marki ROHEM powstają z użyciem innowacyjnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Nasza firma jest ich bezpośrednim producentem i nie zleca żadnych prac usługodawcom zewnętrznym. Dokonując obróbki blachy, korzystamy z techniki plazmowej i posługujemy się nowoczesnymi urządzeniami CNC, zapewniającymi niezwykle wysoki poziom precyzji. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią wszystkie Państwa wymagania.