Rohem.pl - wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym    *   

Koszyk:
0,00
News
05
Luty
2019
W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie centrum badawczo-rozwojowego w firmie Rohem Sp. z o.o.” zwracamy się z uprzejmą prośbą o złożenie ofert cenowych w ramach zamówienia, którego przedmiotem zamówienia jest dostarczenie oprogramowania konstruktorskiego.
21
Grudzień
2018
Informujemy o wynikach zamówienia, którego przedmiotem jest dostarczenie sprzętu komputerowego do biura konstrukcyjnego.
30
Listopad
2018
W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie centrum badawczo-rozwojowego w firmie Rohem Sp. z o.o.” ponownie zwracamy się z uprzejmą prośbą o złożenie ofert cenowych w ramach zamówienia, którego przedmiotem jest adaptacja pomieszczeń do celów stworzenia centrum B+R.
23
Listopad
2018

W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie centrum badawczo-rozwojowego w firmie Rohem Sp. z o.o.” informujemy, że termin składania ofert został przedłużony do dnia 26.11.2018r.

16
Listopad
2018
W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie centrum badawczo-rozwojowego w firmie Rohem Sp. z o.o.” zwracamy się z uprzejmą prośbą o złożenie ofert cenowych w ramach zamówienia, którego przedmiotem zamówienia jest dostarczenie sprzętu komputerowego do biura konstrukcyjnego
14
Listopad
2018
W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie centrum badawczo-rozwojowego w firmie Rohem Sp. z o.o.” informujemy, że termin składania ofert został przedłużony do dnia 24.11.2018r.
10
Listopad
2018
W związku z realizacją projektu pn. „Stworzenie centrum badawczo-rozwojowego w firmie Rohem Sp. z o.o.” zwracamy się z uprzejmą prośbą o złożenie ofert cenowych w ramach zamówienia, którego przedmiotem jest adaptacja pomieszczeń do celów stworzenia centrum B+R.