Rohem.pl - wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym    *   

Koszyk:
0,00

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Poniżej prezentujemy nasze praktyczne wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, dzięki którym można wydajnie ogrzać cały dom. W naszym asortymencie znajdą Państwo tego rodzaju urządzenia w pełnej gamie wariantów konstrukcyjnych i mocy. Czeka kilkadziesiąt różnych modeli wkładów kominkowych, które sprawdzą się zarówno w małym domku jednorodzinnym, jak i w pokaźnej willi. Oferujemy również warianty przystosowane do użycia w domach niskoenergetycznych i z rekuperacją.

Coraz więcej osób ceni sobie rozwiązania grzewcze, które gwarantują wiele różnych korzyści. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy szeroką gamę wkładów kominkowych z płaszczem wodnym, które pozwolą nie tylko ogrzewać dom i cieszyć się widokiem naturalnych płomieni, lecz także zapewnić sobie stały dostęp do ciepłej wody. Nie wymagają przy tym żadnej dodatkowej przestrzeni wewnątrz pomieszczenia.

Każdy model, dostępny w naszym sklepie, jest dokładnie opisany, ale jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu – postaramy się dopasować optymalny wariant do Państwa potrzeb. W ROHEM wkłady kominkowe to zawsze atrakcyjne ceny – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą!


1 - 21 z 21

1 - 21 z 21

Co wyróżnia wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym wyróżniają się o wiele większą sprawnością grzewczą niż ich tradycyjne pierwowzory. Dzięki temu produktowi, jesienią i zimą możemy obniżyć rachunki za korzystanie z instalacji CO aż do 40%, więc jest on rozwiązaniem niezwykle ekonomicznym. Nie dziwi więc fakt, iż cieszy się coraz większą popularnością. Ponadto, nie bez znaczenia są również jego walory estetyczne oraz fakt, że nie zajmuje miejsca w pomieszczeniu, ponieważ jest montowany w ścianie.

Już od wielu lat specjalizujemy się w tworzeniu wkładów kominkowych z płaszczem wodnym i dokładnie wiemy, jak zadbać w nich o każdy szczegół, aby perfekcyjnie spełniały swoje funkcje. W procesie ich produkcji, korzystamy z bardzo precyzyjnych maszyn CNC. Podstawowym materiałem, na którym pracujemy, jest solidne niemieckie żeliwo, które wyróżnia się wysoką zdolnością utrzymywania ciepła.